1401/03/09 8:10:16
بیانیه حریم خصوصی 

بیانیه امنیت اطلاعات:

اداره کل  بهزیستی استان خراسان رضوی برای حریم خصوصی کاربران خود ارزش فراوان قائل است. لذا در این بیانیه توضیح می دهیم که چه اطلاعاتی را از کاربران این مجموعه خدمات اجتماعی و مددکاری دریافت می کنیم و این اطلاعات به چه منظوری مورد استفاده قرار گرفته و چگونه از آن محافظت می گردد.

 

امنیت اطلاعات و حفظ حریم شخصی :

 

ما حفظ حریم شخصی کاربران خود را تضمین می نماییم، اطلاعات دریافت شده که جنبه شخصی داشته باشند و یا کاربر با نمایش عمومی آن موافق نباشد به هیچ عنوان به اشتراک گذاشته نشده و در معرض نمایش عموم قرار نمی گیرد . برای حفظ امنیت اطلاعات از به روزترین شیوه های مرسوم جهت جلوگیری از دسترسی های غیر مجاز و نفوذ به سیستم استفاده می گردد لازم به ذکر است که کاربران این مجموعه شامل مددکاران ، مددجویان و کارکنان اداری و عموم مردم جامعه می باشند که حفظ اطلاعات شخصی آنها یکی از با اهمیت ترین وظایف ما در حوزه وب سایت سازمان می باشد.

 

محتوی وب سایت:

وب سایت سازمان بهزیستی استان خراسان رضوی علاوه بر سامانه مدیریت محتوا جهت اطلاع رسانی از فعالیت های سازمان دارای چندین سامانه نرم افزاری که هر یک با هدف خاصی جهت سرویس دهی بهتر به مراجعین به مراکز تحت نظارت و مراکز زیر پوشش و مددجویان عزیز بهزیستی طراحی شده است بهره می برد.

نظارت بر محتوای سایت سازمان و کلیه زیر سایت های آن به عهده واحد روابط عمومی سازمان بهزیستی خراسان رضوی بوده و کار فنی و آموزشی سایت توسط واحد فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان بهزیستی استان خراسان رضوی صورت می پذیرد.

 

مالکیت معنوی و حق انتشار:

 

این وب‌سایت و همه محتوای آن تحت مالکیت معنوی سازمان بهزیستی استان خراسان رضوی بر مبنای قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران می‌باشد. هرگونه تولید مشابه، ارسال به شخص ثالث، انتشار در سایت‌ها و یا چاپ تمام یا بخشی از هر نوع محتوای موجود در این سایت فقط با ذکر نام منبع مجاز است. مگر در مواردی که موافقت‌نامه معتبر کتبی از سازمان بهزیستی کشور صادر شده باشد.

هیچ نام تجاری، علائم تجاری، علائم خدماتی و آرم تجاری به منظور تبلیغات در وب‌سایت وجود ندارد. موارد احتمالی نیز فقط برای نشان دادن محصولات و خدمات مرتبط به سازمان بهزیستی استان خراسان رضوی یا دیگر واحد های زیرمجموعه و وابسته به این سازمان می باشد.

ممکن است پیوندهایی به سایت‌هایی غیر از سایت‌های سازمان بهزیستی استان خراسان رضوی وجود داشته باشد که در این صورت، حقوق مالکیت معنوی ما محتوای آن سایت‌ها را در بر نمی‌گیرد و برای اطلاع از نحوه استفاده از محتوای آن‌ها به بخش شرایط و قوانین و یا بخش مالکیت معنوی خود آن سایت‌ها باید رجوع شود.

ممکن است شرایط استفاده از وب‌سایت و محتوای آن در زمان‌‌های نامشخص تغییر یابد. بنابراین پیش از هر بار انتشار مطلب از وب‌سایت، مجدد به این صفحه رجوع کرده و شرایط استفاده را بازخوانی کنید.

لازم به ذکر است با افراد خاطی طبق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران برخورد خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

کد خبر 61
لینک کوتاه

برچسب هااخبار مرتبط

نظر شما

 
 
 
 
تعداد بازدید 2864

آخرین فعالیت ها

عکس اصلی

ویژه ها