"سیدرضا یحیوی" مشاور اجرایی معاون رفاه وزیر تعاون کار و امور اجتماعی، "کاظم رافتی" رییس اداره امور حمایتی و آسیب های اجتماعی اداره کل تعاون کار و امور اجتماعی خراسان رضوی به همراه "جواد بهنام"مدیر بهزیستی مشهد از سه مرکز حاکمیتی تحت نظارت مدیریت بهزیستی مشهد(شیرخوارگاه حضرت علی اصغر(ع)، کودکان کار صدف و خانه امن) بازدید کردند.

بازدید مشاور اجرایی معاون رفاه وزیر تعاون از سه مرکز حاکمیتی تحت نظارت بهزیستی مشهد

دکتر مسعود فیروزی، مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی طی گفتگو با بخش خبری صداوسیمای استان، درباره نحوه محاسبه قبوض مصرفی مددجویان بهزیستی توضیحاتی ارایه کردند که می بینیم؛

ببینیم | توضیحات مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی درباره نحوه محاسبه قبوض مصرفی مددجویان بهزیستی

وقتی نتیجه بازدید سرزده شهرآرا باخبر خوش ارائه وام ۴‌میلیارد تومانی برای اشتغال آفرینی کارآفرینان همراه می‌شود.
بازدید سرزده شهرآرا از مدیریت بهزیستی شهرستان مشهد؛
اعطای وام به صاحبان مشاغل به شرط استخدام مددجو

به مناسبت هفته بسیج، همایش جهاد تبیین با حضور جمعی از کارکنان بسیجی ادارات، خانواده های شهدای مدافع امنیت، مدیرکل و معاونین بهزیستی خراسان رضوی و سایر مدیران استانی، در محل سالن همایش های موسسه همدم مشهد برگزارشد.
به میزبانی بهزیستی خراسان رضوی برگزار شد؛
گزارش تصویری | همایش بصیرتی جهاد تبیین


پوستر حرکت با برکت؛ نخستین رویداد کارآفرینی ویژه افراد دارای معلولیت

۱۷ هزار؛ این رقم شمار همه زوج‌های خراسان‌رضوی است که در نیمه نخست امسال تصمیم گرفتند به زندگی مشترکشان پایان دهند، اما با مشاوره‌هایی که از سال ۱۳۹۵ به ابتکار اداره‌کل بهزیستی خراسان‌رضوی و با راه‌اندازی سامانه «تصمیم» ارائه می‌شود، ۲۳ درصد از این ۱۷ هزار زوج تصمیم به سازگاری و بازگشت به زندگی مشترک گرفته‌اند.

۲۳ درصد متقاضیان طلاق در مشهد به زندگی مشترک بازگشتند

معاون امور اجتماعی اداره کل بهزیستی با اشاره به آمار تماس های مربوط به کودک آزاری در سامانه اورژانس اجتماعی، از افزایش تعداد تماس ها در سال جاری خبر داد.

در رسانه | افزایش تماس های مرتبط با کودک آزاری در خراسان رضوی

خلاصه طرح های پژوهشی بهزیستی خراسان رضوی

خلاصه طرح های پژوهشی بهزیستی خراسان رضوی

همزمان با هفته بسیج، میز خدمتی با حضور «آقای پژمانفر»نماینده مجلس، شهردار منطقه، شورای شهر، مدیر و معاون تخصصی بهزیستی مشهد مقدس، تعدادی از مسئولین ادارات شهرستان و با همکاری بسیج شهید رجایی تشکیل شد.

برپایی میز خدمت در حاشیه شهر مشهد

به مناسبت هفته خودمراقبتی، جلسه آموزشی با همکاری مرکز بهداشت ثامن، برای همکاران اداره بهزیستی مشهد، مراکز تامین و توسعه و بخش رضویه در سالن اجتماعات مدیریت بهزیستی مشهد برگزار شد.

برگزاری کلاس آموزشی به مناسبت هفته خودمراقبتی در بهزیستی مشهد

آخرین فعالیت ها

عکس اصلی